Beko Štapni mikser HBS7600W
-15%
Special Price 3.899,00 RSD 4.587,00 RSD Ušteda 688,00 RSD
Cena sa popustom važi samo za online kupovinu i kupovinu u prodavnicama za gotovinsko plaćanje
  • Štapni mikser snage od 600 W
  • Ima posudu - mericu sa oznakama, kapaciteta 1000 ml
  • Snažni noževi su napravljeni od nerđajućeg čelika
  • Mikser ima 1 brzinu i turbo funkciju
  • Lako održavanje
Dostupno u prodavnicama
Proizvod trenutno nije dostupan
More Information
More Information
Import Specifikacija
  • BojaBela
  • Brzina1 + Turbo
  • Dimenzije7,5 cm x 43,5 cm x 7,5 cm
  • ModelBeko HBS7600W
  • NastavciNoževi od nerđajućeg čelika Plastična posuda - merica sa oznakama
  • OstaloKapacitet merice sa oznakama: 1000 ml Vrsta motora: DC Delovi se skidaju, radi lakšeg čišćenja Napon: 220 V - 240 V Frekvencija: 50 Hz - 60 Hz
  • Snaga600 W
  • Težina1,1 kg
  • TipŠtapni mikser
  • UvoznikBEKO BALKANS D.O.O. BEOGRAD
  • Zemlja poreklaKina
Snaga 600 W