Dahua Monitor LM27-B201S 27'' FHD/IPS/100 Hz
-15%
Special Price 13.999,00 RSD 16.469,00 RSD Ušteda 2.470,00 RSD
Cena sa popustom važi samo za online kupovinu i kupovinu u prodavnicama za gotovinsko plaćanje
Web kredit opcija na 24 rate, već od 584 RSD mesečno. Vidi više
  • Dijagonala ekrana: 27''
  • Tip panela: IPS
  • Rezolucija: 1920 x 1080 px
  • Vreme odziva: 5 ms
  • Frekvencija osvežavanja: 100 Hz
Dostupno u prodavnicama
Proizvod trenutno nije dostupan
More Information
More Information
Import Specifikacija
  • BojaCrna
  • Boje16,7M
  • Dijagonala ekrana27''
  • Dimenzije sa postoljem614,1 mm x 363 mm x 58,7 mm
  • EkranFHD
  • HDMI1
  • Kontrast1000:1
  • ModelLM27-B201S
  • Odnos stranica16:9
  • Osvetljenost250 cd/m²
  • Rezolucija1920 x 1080 px
  • Težina3,84 kg
  • Tip osvetljenjaLED
  • Tip panelaIPS
  • Ugao vidljivosti - horizontalno178°C
  • Ugao vidljivosti - vertikalno178°C
  • Vreme odziva5 ms
  • Zidni nosač75 x 75
  • UvoznikINGRAM MICRO DOO BEOGRAD
Dijagonala ekrana 27"
Frekvencija osvežavanja 100 Hz